V33ZS20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V33ZS20P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V33ZS20P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 33V 2KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V33ZS20P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V33ZS20P
Tau Wae V33ZS20P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 33V 2KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 179857 pcs Pepa Raraunga V33ZS20P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 33V Varistor Voltage (Min) 29.7V
Varistor Voltage (Max) 36.3V Raupapa ZS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 26V Maximum AC Volts 20V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 18J Whakaahuatanga Taipitopito 33V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 2kA Capacitance @ Frequency 13000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V33ZS2PX1347
V33ZS2PX1347
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 33V 500A DISC 10MM
I roto i te taonga: 281282 pcs
Tikiake:
RFQ
V33ZS1
V33ZS1
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 33V 250A DISC 7MM