V33ZC05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V33ZC05P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 33V 100A DISC 5MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V33ZC05P
Tau Wae V33ZC05P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 33V 100A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 517696 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 33V Varistor Voltage (Min) 29.7V
Varistor Voltage (Max) 36.3V Raupapa ZC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 26V Maximum AC Volts 20V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.30J Whakaahuatanga Taipitopito 33V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 100A Capacitance @ Frequency 790pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V33ZA70PX1347
V33ZA70PX1347
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 33V 2KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 141018 pcs
Tikiake:
RFQ
V33ZC05PX2855
V33ZC05PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 33V 100A DISC 5MM