V321HF34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V321HF34 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V321HF34
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi: V321HF34.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V321HF34
Tau Wae V321HF34 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11189 pcs Pepa Raraunga V321HF34.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa HF34
Packaging Bulk Paa / Case Square 34mm, Tabs
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 420V Maximum AC Volts 320V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 460J Whakaahuatanga Taipitopito 510V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Tabs
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 3800pF @ 1MHz