V320LU40BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V320LU40BP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V320LU40BP
Tau Wae V320LU40BP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 159429 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 501V Varistor Voltage (Min) 462V
Varistor Voltage (Max) 540V Raupapa LU
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 420V Maximum AC Volts 320V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 150J Whakaahuatanga Taipitopito 501V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 750pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V320LU20CPX2855
V320LU20CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 134513 pcs
Tikiake: V320LU20CPX2855.pdf
RFQ
V320LU40CPX2855
V320LU40CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 117102 pcs
Tikiake: V320LU40CPX2855.pdf
RFQ
V320LU40BPX2855
V320LU40BPX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
Tikiake:
V320LU40BPX10
V320LU40BPX10