V320LU10CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LU10CPX2855 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V320LU10CPX2855
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V320LU10CPX2855.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V320LU10CPX2855
Tau Wae V320LU10CPX2855 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125283 pcs Pepa Raraunga V320LU10CPX2855.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 462V
Varistor Voltage (Max) 558V Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 80J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 20pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V320LT7PX2855
V320LT7PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 335003 pcs
Tikiake:
RFQ
V320LU10CP
V320LU10CP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM