V320LC20CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LC20CPX2855 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V320LC20CPX2855
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V320LC20CPX2855.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V320LC20CPX2855
Tau Wae V320LC20CPX2855 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140121 pcs Pepa Raraunga V320LC20CPX2855.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 462V
Varistor Voltage (Max) 558V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 165J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 80pF @ 1MHz