V320LA40BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LA40BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V320LA40BP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V320LA40BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V320LA40BP
Tau Wae V320LA40BP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 139600 pcs Pepa Raraunga V320LA40BP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 501V Varistor Voltage (Min) 462V
Varistor Voltage (Max) 540V Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F3039
V320LA40BP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 420V
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 150J
Whakaahuatanga Taipitopito 501V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 750pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V320LA40BPX10X2855
V320LA40BPX10X2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 151404 pcs
Tikiake:
RFQ
V320LA40B
V320LA40B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 4344 pcs
Tikiake: V320LA40B.pdf
RFQ
V320LA40BX10
V320LA40BX10
Tikiake: V320LA40BX10.pdf
V320LA20C
V320LA20C
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Tikiake: V320LA20C.pdf
V320LA40BPX1347
V320LA40BPX1347
Tikiake:
V320LA20APX2855
V320LA20APX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
V320LA20CPX2855
V320LA20CPX2855
Tikiake: V320LA20CPX2855.pdf
V320LA40BPX2855
V320LA40BPX2855
V320LA40C
V320LA40C
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Tikiake: V320LA40C.pdf
V320LA40BPX10
V320LA40BPX10
Tikiake: V320LA40BPX10.pdf
V320LA20CP
V320LA20CP