V320LA10CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LA10CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V320LA10CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V320LA10CP
Tau Wae V320LA10CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 147000 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 462V
Varistor Voltage (Max) 558V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 80J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 20pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V320LA20CP
V320LA20CP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 156830 pcs
Tikiake: V320LA20CP.pdf
RFQ
V320LA10CPX2855
V320LA10CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 125497 pcs
Tikiake: V320LA10CPX2855.pdf
RFQ
V320LA20AP
V320LA20AP
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
Tikiake: V320LA20AP.pdf
V320LA20C
V320LA20C
Tikiake: V320LA20C.pdf
V32-08T
V32-08T
Kaihanga: VersaLogic Corporation
Whakaahuatanga: STD32 8-SLOT TABLE TOP CAGE
I roto i te taonga: 289 pcs
Tikiake: V32-08T.pdf
V32-15ZW
V32-15ZW
Whakaahuatanga: V32-15 SLOT CARD CAGE WALL MOUNT
I roto i te taonga: 120 pcs
Tikiake: V32-15ZW.pdf
V320LA10
V320LA10
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM