V30MLA0603WH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V30MLA0603WH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V30MLA0603WH
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 41.5V 30A 0603
Ngā Rauemi: 1.V30MLA0603WH.pdf2.V30MLA0603WH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V30MLA0603WH
Tau Wae V30MLA0603WH Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 41.5V 30A 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5185 pcs Pepa Raraunga 1.V30MLA0603WH.pdf2.V30MLA0603WH.pdf
Varistor Voltage (Typ) 41.5V Varistor Voltage (Min) 37V
Varistor Voltage (Max) 46V Raupapa MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount, MLCV Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 30V Maximum AC Volts 25V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 0.10J
Whakaahuatanga Taipitopito 41.5V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) I teie nei - Te tere 30A
Capacitance @ Frequency 90pF @ 1MHz