V301HB34
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
V301HB34 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V301HB34
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V301HB34
Tau Wae V301HB34 Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13885 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 423V Varistor Voltage (Max) 470V
Raupapa HB34 RoHS Tūnga Bulk
Ko te poari Square 34mm, Formed Tabs Whakatakotoranga 1
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Ports 410VDC
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 300VAC Maximum AC Volts 430J
Waehanga Kaihanga V301HB34 Energy 40kA
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 40KA SQUARE 34MM I teie nei - Te tere 517V
Capacitance @ Frequency 4100pF @ 1MHz