V300LU40APX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300LU40APX10
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300LU40APX10
Tau Wae V300LU40APX10 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 157306 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 470V Varistor Voltage (Min) 423V
Varistor Voltage (Max) 517V Raupapa LU
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 405V Maximum AC Volts 300V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 165J Whakaahuatanga Taipitopito 470V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 800pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300LU4P
V300LU4P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 1.2KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 371929 pcs
Tikiake: V300LU4P.pdf
RFQ
V300LU40APX2855
V300LU40APX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 134999 pcs
Tikiake:
RFQ
V300LU4
V300LU4
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM