V300LT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LT4P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300LT4P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V300LT4P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300LT4P
Tau Wae V300LT4P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 488830 pcs Pepa Raraunga V300LT4P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 470V Varistor Voltage (Min) 423V
Varistor Voltage (Max) 517V Raupapa LT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa F5606TR
V300LT4P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 405V
Maximum AC Volts 300V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 25J
Whakaahuatanga Taipitopito 470V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.2kA
Capacitance @ Frequency 70pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300LT40CPX10
V300LT40CPX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 86479 pcs
Tikiake: V300LT40CPX10.pdf
RFQ
V300LT4PX2855
V300LT4PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM