V300LS40CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LS40CPX2855 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300LS40CPX2855
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V300LS40CPX2855.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300LS40CPX2855
Tau Wae V300LS40CPX2855 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84737 pcs Pepa Raraunga V300LS40CPX2855.pdf
Varistor Voltage (Typ) 470V Varistor Voltage (Min) 423V
Varistor Voltage (Max) 517V Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 300V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 335J
Whakaahuatanga Taipitopito 470V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300LS4P
V300LS4P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 503345 pcs
Tikiake: V300LS4P.pdf
RFQ
V300LS40APX2855
V300LS40APX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 143837 pcs
Tikiake:
RFQ
V300LS4
V300LS4
Tikiake: V300LS4.pdf
V300LS40CP
V300LS40CP
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM