V300LS2PX1347
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300LS2PX1347
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 490V 1.2KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V300LS2PX1347.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300LS2PX1347
Tau Wae V300LS2PX1347 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 490V 1.2KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 382481 pcs Pepa Raraunga V300LS2PX1347.pdf
Varistor Voltage (Typ) 490V Varistor Voltage (Min) 441V
Varistor Voltage (Max) 539V Raupapa LS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 7mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 300V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Energy 25J
Whakaahuatanga Taipitopito 490V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.2kA
Capacitance @ Frequency 70pF @ 1MHz