V300LA10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LA10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300LA10
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V300LA10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300LA10
Tau Wae V300LA10 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5582 pcs Pepa Raraunga V300LA10.pdf
Varistor Voltage (Typ) 470V Varistor Voltage (Min) 423V
Varistor Voltage (Max) 517V Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 405V Maximum AC Volts 300V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 46J
Whakaahuatanga Taipitopito 470V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 2.5kA
Capacitance @ Frequency 180pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300C8T100BS3
V300C8T100BS3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 100W
I roto i te taonga: 4348 pcs
Tikiake: V300C8T100BS3.pdf
RFQ
V300LA10PX2855
V300LA10PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 271534 pcs
Tikiake:
RFQ
V300C8T100BN3
V300C8T100BN3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 686 pcs
Tikiake: V300C8T100BN3.pdf
V300LA10CPX2855
V300LA10CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Tikiake: V300LA10CPX2855.pdf
V300C8T100BS2
V300C8T100BS2
Tikiake: V300C8T100BS2.pdf
V300LA10PX1347
V300LA10PX1347
Tikiake:
V300LA10CP
V300LA10CP