V27ZT60P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V27ZT60P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V27ZT60P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V27ZT60P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V27ZT60P
Tau Wae V27ZT60P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132138 pcs Pepa Raraunga V27ZT60P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 27V Varistor Voltage (Min) 24.3V
Varistor Voltage (Max) 29.7V Raupapa ZT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 22V Maximum AC Volts 17V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 120J Whakaahuatanga Taipitopito 27V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 2kA Capacitance @ Frequency 13000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V27ZT60PX2855
V27ZT60PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 140623 pcs
Tikiake:
RFQ
V27ZT4PX2855
V27ZT4PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 27V 1KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 209985 pcs
Tikiake:
RFQ
V27ZT60
V27ZT60