V27ZC60P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V27ZC60P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V27ZC60P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V27ZC60P
Tau Wae V27ZC60P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 155208 pcs Pepa Raraunga V27ZC60P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 27V Varistor Voltage (Min) 24.3V
Varistor Voltage (Max) 29.7V Raupapa ZC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F11667
V27ZC60P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 22V
Maximum AC Volts 17V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 120J
Whakaahuatanga Taipitopito 27V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 2kA
Capacitance @ Frequency 13000pF @ 1MHz