V275LU40B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LU40B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V275LU40B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V275LU40B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V275LU40B
Tau Wae V275LU40B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4218 pcs Pepa Raraunga V275LU40B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 421V Varistor Voltage (Min) 389V
Varistor Voltage (Max) 453V Raupapa LU
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 369V Maximum AC Volts 275V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 140J
Whakaahuatanga Taipitopito 421V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 900pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V275LU40BP
V275LU40BP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 145491 pcs
Tikiake: V275LU40BP.pdf
RFQ
V275LU40CPX10
V275LU40CPX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 120916 pcs
Tikiake: V275LU40CPX10.pdf
RFQ
V275LU2P
V275LU2P
Whakaahuatanga: VARISTOR 450V 1.2KA DISC 7MM
Tikiake:
V275LU40BPX10
V275LU40BPX10
Tikiake:
V275LU40CPX2855
V275LU40CPX2855
Tikiake: V275LU40CPX2855.pdf
V275LU40BPX2855
V275LU40BPX2855
V275LU40APX2855
V275LU40APX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
V275LU4
V275LU4
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM