V275LT40AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LT40AP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V275LT40AP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V275LT40AP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V275LT40AP
Tau Wae V275LT40AP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 188682 pcs Pepa Raraunga V275LT40AP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa LT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F5604TR
V275LT40AP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 369V
Maximum AC Volts 275V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 140J
Whakaahuatanga Taipitopito 430V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 900pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V275LT40B
V275LT40B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 5453 pcs
Tikiake: V275LT40B.pdf
RFQ
V275LT40APX10
V275LT40APX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM