V275LT20AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LT20AP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V275LT20AP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V275LT20AP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V275LT20AP
Tau Wae V275LT20AP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 243120 pcs Pepa Raraunga V275LT20AP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa LT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F5603TR
V275LT20AP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 369V
Maximum AC Volts 275V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 75J
Whakaahuatanga Taipitopito 430V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 450pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V275LT10P
V275LT10P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 301608 pcs
Tikiake: V275LT10P.pdf
RFQ
V275LT10CPX2855
V275LT10CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 127952 pcs
Tikiake: V275LT10CPX2855.pdf
RFQ
V275LT20APX2855
V275LT20APX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM