V275LS20APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V275LS20APX2855
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V275LS20APX2855.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V275LS20APX2855
Tau Wae V275LS20APX2855 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 235993 pcs Pepa Raraunga V275LS20APX2855.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa LS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 369V Maximum AC Volts 275V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 75J Whakaahuatanga Taipitopito 430V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 4.5kA Capacitance @ Frequency 450pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V275LS2P
V275LS2P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 450V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 494612 pcs
Tikiake: V275LS2P.pdf
RFQ
V275LS40AP
V275LS40AP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 167735 pcs
Tikiake: V275LS40AP.pdf
RFQ
V275LS20A
V275LS20A
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Tikiake: V275LS20A.pdf
V275LS2PX2855
V275LS2PX2855
Tikiake:
V275LS20CPX2855
V275LS20CPX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 6.5KA DISC 14MM
Tikiake: V275LS20CPX2855.pdf
V275LS20AP
V275LS20AP
Tikiake: V275LS20AP.pdf
V275LS2
V275LS2