V275LC40BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LC40BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V275LC40BP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V275LC40BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V275LC40BP
Tau Wae V275LC40BP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 148990 pcs Pepa Raraunga V275LC40BP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 421V Varistor Voltage (Min) 389V
Varistor Voltage (Max) 453V Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 369V Maximum AC Volts 275V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 140J Whakaahuatanga Taipitopito 421V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 900pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V275LC40B
V275LC40B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM