V275LA40C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LA40C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V275LA40C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V275LA40C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V275LA40C
Tau Wae V275LA40C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4209 pcs Pepa Raraunga V275LA40C.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F5395
V275LA40C-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum AC Volts 275V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 320J
Whakaahuatanga Taipitopito 430V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 7000pF @ 1MHz
Ngā Hua e hāngai ana
V275LA40CPX680
V275LA40CPX680
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 421V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 112065 pcs
Tikiake: V275LA40CPX680.pdf
RFQ
V275LA40BPX1347
V275LA40BPX1347
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 154009 pcs
Tikiake:
RFQ
V275LA4P
V275LA4P
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Tikiake: V275LA4P.pdf
V275LA40CX680
V275LA40CX680
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Tikiake: V275LA40CX680.pdf
V275LA40APX2855
V275LA40APX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
Tikiake:
V275LA40CPX10
V275LA40CPX10
Tikiake: V275LA40CPX10.pdf
V275LA40CP
V275LA40CP
Tikiake: V275LA40CP.pdf
V275LA40B
V275LA40B
Tikiake: V275LA40B.pdf
V275LA40CPX2855
V275LA40CPX2855