V275LA2P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LA2P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V275LA2P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 450V 1.2KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V275LA2P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V275LA2P
Tau Wae V275LA2P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 450V 1.2KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 383629 pcs Pepa Raraunga V275LA2P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 450V Varistor Voltage (Min) 405V
Varistor Voltage (Max) 495V Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa F3008
V275LA2P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 369V
Maximum AC Volts 275V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 23J
Whakaahuatanga Taipitopito 450V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.2kA
Capacitance @ Frequency 80pF @ 1MHz