V26MLA1206WH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V26MLA1206WH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V26MLA1206WH
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 34V 150A 1206
Ngā Rauemi: 1.V26MLA1206WH.pdf2.V26MLA1206WH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V26MLA1206WH
Tau Wae V26MLA1206WH Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 34V 150A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5390 pcs Pepa Raraunga 1.V26MLA1206WH.pdf2.V26MLA1206WH.pdf
Varistor Voltage (Typ) 34V Varistor Voltage (Min) 29.5V
Varistor Voltage (Max) 38.5V Raupapa MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount, MLCV Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 26V Maximum AC Volts 20V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 0.60J
Whakaahuatanga Taipitopito 34V 150A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) I teie nei - Te tere 150A
Capacitance @ Frequency 720pF @ 1MHz