V251HA40
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V251HA40 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V251HA40
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 390V 40KA DISC 40MM
Ngā Rauemi: V251HA40.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V251HA40
Tau Wae V251HA40 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 390V 40KA DISC 40MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11890 pcs Pepa Raraunga V251HA40.pdf
Varistor Voltage (Typ) 390V Varistor Voltage (Min) 351V
Varistor Voltage (Max) 429V Raupapa HA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 40mm, Formed Tabs
Ētahi Ingoa F5384
V251HA40-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 330V
Maximum AC Volts 250V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 370J
Whakaahuatanga Taipitopito 390V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 40mm, Formed Tabs I teie nei - Te tere 40kA
Capacitance @ Frequency 5000pF @ 1MHz