V250LT40AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V250LT40AP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V250LT40AP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V250LT40AP
Tau Wae V250LT40AP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 154856 pcs Pepa Raraunga V250LT40AP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 390V Varistor Voltage (Min) 351V
Varistor Voltage (Max) 429V Raupapa LT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa V250LT40A
V250LT40A-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 330V
Maximum AC Volts 250V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 130J
Whakaahuatanga Taipitopito 390V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 1000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V250LT20CPX2855
V250LT20CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 124926 pcs
Tikiake: V250LT20CPX2855.pdf
RFQ
V250LT2PX2855
V250LT2PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 454129 pcs
Tikiake: V250LT2PX2855.pdf
RFQ
V250LT4
V250LT4
Whakaahuatanga: VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM