V250LT10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V250LT10P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V250LT10P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 390V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V250LT10P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V250LT10P
Tau Wae V250LT10P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 390V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 212334 pcs Pepa Raraunga V250LT10P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 390V Varistor Voltage (Min) 351V
Varistor Voltage (Max) 429V Raupapa LT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa F6139TR
V250LT10P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 330V
Maximum AC Volts 250V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 40J
Whakaahuatanga Taipitopito 390V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 2.5kA
Capacitance @ Frequency 220pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V250LT10PX2855
V250LT10PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 390V 2.5KA DISC 10MM