V250LS20APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V250LS20APX2855
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V250LS20APX2855.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V250LS20APX2855
Tau Wae V250LS20APX2855 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 209809 pcs Pepa Raraunga V250LS20APX2855.pdf
Varistor Voltage (Typ) 390V Varistor Voltage (Min) 351V
Varistor Voltage (Max) 429V Raupapa LS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 330V Maximum AC Volts 250V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 72J Whakaahuatanga Taipitopito 390V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 4.5kA Capacitance @ Frequency 500pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V250LS40APX10
V250LS40APX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 148650 pcs
Tikiake: V250LS40APX10.pdf
RFQ
V250LS4
V250LS4
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 5437 pcs
Tikiake: V250LS4.pdf
RFQ
V250LS2
V250LS2
Whakaahuatanga: VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM
Tikiake: V250LS2.pdf
V250LS40AP
V250LS40AP
Tikiake: V250LS40AP.pdf
V250LS20CPX2855
V250LS20CPX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 14MM
Tikiake: V250LS20CPX2855.pdf
V250LS20A
V250LS20A
Whakaahuatanga: VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM
Tikiake: V250LS20A.pdf
V250LS20AP
V250LS20AP