V250LC20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V250LC20CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V250LC20CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 390V 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V250LC20CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V250LC20CP
Tau Wae V250LC20CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 390V 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 152040 pcs Pepa Raraunga V250LC20CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 390V Varistor Voltage (Min) 351V
Varistor Voltage (Max) 429V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 250V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 135J
Whakaahuatanga Taipitopito 390V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 80pF @ 1MHz