V240CH8T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V240CH8T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V240CH8T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 250A 2SMD
Ngā Rauemi: V240CH8T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V240CH8T
Tau Wae V240CH8T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 250A 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102384 pcs Pepa Raraunga V240CH8T.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 212V
Varistor Voltage (Max) 268V Raupapa CH
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa F3463TR
V240CH8T-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 200V
Maximum AC Volts 150V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 5.0J
Whakaahuatanga Taipitopito 240V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, No Lead I teie nei - Te tere 250A
Capacitance @ Frequency 100pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V240RA8X2749
V240RA8X2749
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 1.2KA ENCASED
I roto i te taonga: 28190 pcs
Tikiake:
RFQ
V240RA16
V240RA16
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 4.5KA ENCASED
I roto i te taonga: 24485 pcs
Tikiake: V240RA16.pdf
RFQ
V240CH8
V240CH8
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 250A 2SMD