V230LA10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V230LA10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V230LA10
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V230LA10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V230LA10
Tau Wae V230LA10 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5138 pcs Pepa Raraunga V230LA10.pdf
Varistor Voltage (Typ) 360V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 396V Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 300V Maximum AC Volts 230V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 35J
Whakaahuatanga Taipitopito 360V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 2.5kA
Capacitance @ Frequency 250pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V23092A1905A302
V23092A1905A302
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP
I roto i te taonga: 13965 pcs
Tikiake:
RFQ
V230LA10PX2855
V230LA10PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 321597 pcs
Tikiake:
RFQ
V230LA10CPX2855
V230LA10CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
Tikiake: V230LA10CPX2855.pdf
V23092A1905A201
V23092A1905A201
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP
Tikiake: V23092A1905A201.pdf
V230LA10CP
V230LA10CP