V22ZC05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V22ZC05P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V22ZC05P
Tau Wae V22ZC05P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 22V 100A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 482788 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 22V Varistor Voltage (Min) 19.8V
Varistor Voltage (Max) 24.2V Raupapa ZC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 18V Maximum AC Volts 14V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.20J Whakaahuatanga Taipitopito 22V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 100A Capacitance @ Frequency 1220pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V22ZA2PX1347
V22ZA2PX1347
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 22V 500A DISC 10MM
I roto i te taonga: 318604 pcs
Tikiake:
RFQ
V22ZA3
V22ZA3
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM