V20P550PL1B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V20P550PL1B7
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V20P550PL1B7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V20P550PL1B7
Tau Wae V20P550PL1B7 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81383 pcs Pepa Raraunga V20P550PL1B7.pdf
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 745V Maximum AC Volts 550V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 370J Whakaahuatanga Taipitopito 910V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 300pF @ 1MHz