V20P300P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20P300P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V20P300P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V20P300P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V20P300P
Tau Wae V20P300P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100435 pcs Pepa Raraunga V20P300P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 470V Varistor Voltage (Min) 423V
Varistor Voltage (Max) 517V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 385V Maximum AC Volts 300V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 250J Whakaahuatanga Taipitopito 470V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 800pF @ 1MHz