V20P25AUTOL2A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20P25AUTOL2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V20P25AUTOL2A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 39V 5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V20P25AUTOL2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V20P25AUTOL2A
Tau Wae V20P25AUTOL2A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 39V 5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 110027 pcs Pepa Raraunga V20P25AUTOL2A.pdf
Varistor Voltage (Typ) 39V Varistor Voltage (Min) 35.1V
Varistor Voltage (Max) 42.9V Raupapa Automotive, AEC-Q200, AUMOV™
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 28V Maximum AC Volts 25V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 77J Whakaahuatanga Taipitopito 39V 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 5kA Capacitance @ Frequency 13500pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V20P250AUTO2T
V20P250AUTO2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 104884 pcs
Tikiake: V20P250AUTO2T.pdf
RFQ
V20P25AUTO
V20P25AUTO
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 39V 5KA DISC 20MM