V20P17PL1T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V20P17PL1T7
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 27V 8KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V20P17PL1T7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V20P17PL1T7
Tau Wae V20P17PL1T7 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 27V 8KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 147123 pcs Pepa Raraunga V20P17PL1T7.pdf
Varistor Voltage (Typ) 27V Varistor Voltage (Min) 24.3V
Varistor Voltage (Max) 29.7V Raupapa LV UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 22V Maximum AC Volts 17V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 35J Whakaahuatanga Taipitopito 27V 8kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 8kA Capacitance @ Frequency 18750pF @ 1MHz
Ngā Hua e hāngai ana
V20P20P
V20P20P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 33V 8KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 147250 pcs
Tikiake: V20P20P.pdf
RFQ
V20P17P
V20P17P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 27V 8KA DISC 20MM