V20H550P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20H550P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V20H550P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V20H550P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V20H550P
Tau Wae V20H550P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100697 pcs Pepa Raraunga V20H550P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F7717 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 745V
Maximum AC Volts 550V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 450J
Whakaahuatanga Taipitopito 910V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 300pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V20H510P
V20H510P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 88245 pcs
Tikiake: V20H510P.pdf
RFQ
V20H550PL2T
V20H550PL2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 82710 pcs
Tikiake: V20H550PL2T.pdf
RFQ
V20H510PL2T
V20H510PL2T
Tikiake: V20H510PL2T.pdf
V20H550PL1A
V20H550PL1A
Tikiake: V20H550PL1A.pdf
V20H550PL2B
V20H550PL2B