V20H40PL2B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V20H40PL2B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Ngā Rauemi: V20H40PL2B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V20H40PL2B
Tau Wae V20H40PL2B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 93864 pcs Pepa Raraunga V20H40PL2B.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakaahuatanga Taipitopito Varistor Circuit
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V20H420P
V20H420P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 117966 pcs
Tikiake: V20H420P.pdf
RFQ
V20H40P
V20H40P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 68V 5KA DISC 20MM