V20H385P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20H385P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V20H385P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V20H385P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V20H385P
Tau Wae V20H385P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 111862 pcs Pepa Raraunga V20H385P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 620V Varistor Voltage (Min) 558V
Varistor Voltage (Max) 682V Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F7791 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 505V
Maximum AC Volts 385V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 325J
Whakaahuatanga Taipitopito 620V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 700pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V20H385PL1A
V20H385PL1A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 86558 pcs
Tikiake: V20H385PL1A.pdf
RFQ
V20H35PL1A
V20H35PL1A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 92149 pcs
Tikiake: V20H35PL1A.pdf
RFQ
V20H40P
V20H40P
Whakaahuatanga: VARISTOR 68V 5KA DISC 20MM
Tikiake: V20H40P.pdf
V20H385PL1T
V20H385PL1T
Tikiake: V20H385PL1T.pdf
V20H35PL3T
V20H35PL3T
Tikiake: V20H35PL3T.pdf
V20H385PL3T
V20H385PL3T
Tikiake: V20H385PL3T.pdf
V20H35P
V20H35P
Whakaahuatanga: VARISTOR 56V 5KA DISC 20MM
Tikiake: V20H35P.pdf
V20H385PL2B
V20H385PL2B