V20H250P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20H250P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V20H250P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V20H250P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V20H250P
Tau Wae V20H250P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98763 pcs Pepa Raraunga V20H250P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 390V Varistor Voltage (Min) 351V
Varistor Voltage (Max) 429V Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F7789 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 320V
Maximum AC Volts 250V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 240J
Whakaahuatanga Taipitopito 390V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 1000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V20H250PL3T
V20H250PL3T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 96301 pcs
Tikiake: V20H250PL3T.pdf
RFQ
V20H250PL1A
V20H250PL1A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 93168 pcs
Tikiake: V20H250PL1A.pdf
RFQ
V20H250PL1T
V20H250PL1T