V20H175P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20H175P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V20H175P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V20H175P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V20H175P
Tau Wae V20H175P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95708 pcs Pepa Raraunga V20H175P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F7787 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 225V
Maximum AC Volts 175V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 180J
Whakaahuatanga Taipitopito 270V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 1400pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V20H175PL2B
V20H175PL2B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 111753 pcs
Tikiake: V20H175PL2B.pdf
RFQ
V20H150PL3T
V20H150PL3T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 106958 pcs
Tikiake: V20H150PL3T.pdf
RFQ
V20H175PL1T
V20H175PL1T
Tikiake: V20H175PL1T.pdf
V20H150P
V20H150P
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Tikiake: V20H150P.pdf
V20H150PL1T
V20H150PL1T
Tikiake: V20H150PL1T.pdf
V20H175PL2T
V20H175PL2T