V20H140P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20H140P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V20H140P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V20H140P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V20H140P
Tau Wae V20H140P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100552 pcs Pepa Raraunga V20H140P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 220V Varistor Voltage (Min) 198V
Varistor Voltage (Max) 242V Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F7785 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 180V
Maximum AC Volts 140V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 155J
Whakaahuatanga Taipitopito 220V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 1750pF @ 1MHz