V20E385P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20E385P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V20E385P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V20E385P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V20E385P
Tau Wae V20E385P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 161425 pcs Pepa Raraunga V20E385P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 620V Varistor Voltage (Min) 558V
Varistor Voltage (Max) 682V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F1943
V20E385P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 505V
Maximum AC Volts 385V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 300J
Whakaahuatanga Taipitopito 620V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 700pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V20E385PL1T
V20E385PL1T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 138233 pcs
Tikiake: V20E385PL1T.pdf
RFQ
V20E385PL3T
V20E385PL3T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 161767 pcs
Tikiake: V20E385PL3T.pdf
RFQ
V20E385L2T1
V20E385L2T1
Tikiake: V20E385L2T1.pdf
V20E385PL4B
V20E385PL4B
Tikiake: V20E385PL4B.pdf
V20E385AUTO2T
V20E385AUTO2T
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Tikiake: V20E385AUTO2T.pdf
V20E385PL1B1
V20E385PL1B1
Tikiake: V20E385PL1B1.pdf
V20E385PL2T1
V20E385PL2T1
Tikiake: V20E385PL2T1.pdf
V20E385
V20E385
Tikiake: V20E385.pdf
V20E385PL1TX2855
V20E385PL1TX2855