V20E320PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V20E320PL1T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V20E320PL1T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V20E320PL1T
Tau Wae V20E320PL1T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132919 pcs Pepa Raraunga V20E320PL1T.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 420V Maximum AC Volts 320V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 273J Whakaahuatanga Taipitopito 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 750pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V20E320PL1TX2855
V20E320PL1TX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 139071 pcs
Tikiake: V20E320PL1TX2855.pdf
RFQ
V20E320PL1T7
V20E320PL1T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 142638 pcs
Tikiake: V20E320PL1T7.pdf
RFQ
V20E320PL2B
V20E320PL2B
Tikiake: V20E320PL2B.pdf
V20E320P
V20E320P