V20E175PL2T1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V20E175PL2T1
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V20E175PL2T1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V20E175PL2T1
Tau Wae V20E175PL2T1 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 162466 pcs Pepa Raraunga V20E175PL2T1.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 225V Maximum AC Volts 175V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 135J Whakaahuatanga Taipitopito 270V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 1400pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V20E175P
V20E175P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM