V18ZU40P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V18ZU40P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 18V 2KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V18ZU40P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V18ZU40P
Tau Wae V18ZU40P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 18V 2KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 179619 pcs Pepa Raraunga V18ZU40P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 18V Varistor Voltage (Min) 16.2V
Varistor Voltage (Max) 19.8V Raupapa ZU
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 14V Maximum AC Volts 10V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 80J Whakaahuatanga Taipitopito 18V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 2kA Capacitance @ Frequency 22000pF @ 1MHz