V18ZC05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18ZC05P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V18ZC05P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 18V 100A DISC 5MM
Ngā Rauemi: V18ZC05P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V18ZC05P
Tau Wae V18ZC05P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 18V 100A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 310641 pcs Pepa Raraunga V18ZC05P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 18V Varistor Voltage (Min) 16.2V
Varistor Voltage (Max) 19.8V Raupapa ZC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 14V Maximum AC Volts 10V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.17J Whakaahuatanga Taipitopito 18V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 100A Capacitance @ Frequency 1400pF @ 1MHz