V18MLA1210NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLA1210NH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V18MLA1210NH
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 25V 500A 1210
Ngā Rauemi: 1.V18MLA1210NH.pdf2.V18MLA1210NH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V18MLA1210NH
Tau Wae V18MLA1210NH Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 25V 500A 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106620 pcs Pepa Raraunga 1.V18MLA1210NH.pdf2.V18MLA1210NH.pdf
Varistor Voltage (Typ) 25V Varistor Voltage (Min) 22V
Varistor Voltage (Max) 28V Raupapa MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa F3821TR
V18MLA1210NH-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 18V
Maximum AC Volts 14V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 2.5J
Whakaahuatanga Taipitopito 25V 500A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) I teie nei - Te tere 500A
Capacitance @ Frequency 2930pF @ 1MHz