V181HG34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V181HG34
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 282V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi: V181HG34.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V181HG34
Tau Wae V181HG34 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 282V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12434 pcs Pepa Raraunga V181HG34.pdf
Varistor Voltage (Typ) 282V Varistor Voltage (Min) 254V
Varistor Voltage (Max) 310V Raupapa HG34
Packaging Bulk Paa / Case Square 34mm, Formed Tabs
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 240V Maximum AC Volts 180V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 330J Whakaahuatanga Taipitopito 282V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Formed Tabs
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 6800pF @ 1MHz